www.amuta.net
   
 
20/07/2018

ת.ד 432   נתניה           
אימייל
amuta@amuta.net            פקס 09-8619606

 
ראשי מי אנחנו ספריית הדרכה הקמת אתרים ניהול אתרים ותוכן יצירת קשר
חדשות ואירועים

מענק פרסום של גוגל adwords לעמותות
מה זה Google Grants
אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת מענק של $10,000 לחודש לפרסום גוגל adwords בכדי לפרסם את האתר שלכם בגוגול.
עמותה.נט הגישה בקשה עבור עמותה אחת וזכתה במענק.
נא להקליק כאן בכדי להרשם בעברית.

אם תזכו במענק-נוכל לעזור לכם בהכנת קמפיינים והפעלת המענק.

לפרטים נוספים: דבי פנט, מנכל"ית עמותה.נט 0503518028
דוא"ל: paneth@013.net
קרן נאמן מהווה ערוץ מרכזי לשיתוף פעולה בין קנדה לבין ישראל,

בעבור התורמים, כמו גם בעבור עמותות ומלכ"רים ישראליים.

הידעתם...
היקף התמיכה מקנדה והנדיבות הקנדית גדלו והתעצמו במענה לצרכים הגדלים והולכים של החברה בישראל.

כעת, ישנו ארגון קנדי המייחד את פעילותו לשם יצירת חיבור פיננסי איתן בין שתי המדינות ובנוסף, גם לסיוע לארגונים ומלכ"רים בישראל, בבניית בסיס תורמים חדש בקנדה או לחיזוקו של בסיס תורמים קיים.

נא להקליק כאן לקבלת רשימת העמותות שכבר נרשמו לקרן נאמן.

לפרטים ולהרשמה:
הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חיים כץ, מנכ"ל קרן נאמן.

טלפון: 02-500-4732

דואר אלקטרוני: theneemanfoundation@gmail.com
חשיבות פרסום ממומן בפייסבוק
יופי יצרתם עמוד פייסבוק. אתם מעלים פוסטים מעניינים כל יום אודות פעילות ארגונכם. בקשתם מחברים, משפחה, שכנים להכנס ולעשות לייק. ואז נתקעתם. אף אחד חדש לא נכנס. לא מדברים עליכם.
מה לעשות?
ניתן לערוך קמפיין ממומן בפייסבוק בכדי למשוך תורמים פוטנציאלים לעמוד פייסבוק שלכם.
יש לנו נסיון רב בתחום והצלחנו להביא כ10,000 לייקים לעמותה אחת תוך 7 חודשים.
ועמותה שניה כבר נהנת עם 8000 לייקים והוראות קבע כל חודש מתורמים מחו"ל.

וכמובן שנוכל לתחזק לכם את עמוד הפייסבוק של ארגונכם.

לפרטים נוספים אנא צרו קשר עם דבי פנט, מנכ"לית עמותה.נט 0503518028
   amuta@amuta.net


02/10/2011 10.00

החברה לישראל וארגון וראייטי ישראל תרמו מרכז ספורט, תזונה ואורח חיים בריא לביה"ח לילדים בשיבא24/07/2011 9.30

14 ארגונים חדשים יקבלו מימון מהקרן החדשה לישראל עם מענקים בסך 798 אלף ש"ח. המענקים יינתנו לארגונים הפועלים בתחום הפלורליזם הדתי, צדק חברתי, מעורבות בקהילה וזכויות אדם03/07/2011 13.00

המועד האחרון להגשת מועמדות לפרס טבע למצויינות בחינוך: 29 ביולי 2011. גובה הפרס 750 אלף ש"ח. לפרטים לחצו כאן19/06/2011 11.00

עמותת מחשבה טובה קבלה מענק של 1.4 מיליון ₪ מבזק והביטוח הלאומי. העמותה מכשירה בני נוער כטכנאי מחשבים, והם משדרגים מחשבים שנתרמים ע"י עסקים. במקום להפוך לאשפה אלקטרונית טוקסית, המחשבים נתרמים למיעוטי יכולת.02/10/2011 11.00

מועצת הפיס לתרבות ואמנות פרסמה את תחומי הפעילות בהם ניתן להגיש בקשות תמיכה. תוכנית העבודה מתעדכנת ומשתנה מדי שנה. מועד אחרון להגשת בקשות באמצעות אתר מפעל הפיס: 27.10.11 (למעט פסטיבלים, שם מועד הגשה אחרון הוא 15.12.11). להודעה המלאה של משרד הפיס לחצו כאן02/10/2011 10.00

חלוקת כספי קרן הסיוע 2010: 135 עמותות מתחלקות ב-30 מלש"ח.הסכומים נעים בין 335-21 אלף ש"ח, כאשר מרבית הסכומים עומדים על למעלה מ-200 אלף ש"ח03/07/2011 10.30

גנרל אלקטריק נתנה מענק של 100,000$ לחברת פיתגורס סולר הישראלית, אשר מפתחת חלונות מיוחדים אשר חוסמים קרינה סולרית ורותמים אנרגיה סולרית19/06/2011 12.30

 נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות הגישו כתבי אישום פליליים נגד "אגד" ו"קווים" על אי-הנגשת אוטובוסים ללקויי ראייההקישו פה להרשמה לידיעון עמותה.נט - חינם
ביקור ראשון שלכם בעמותה.נט?

ברוכים הבאים לעמותה.נט, באתר זה תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם כדי לנווט בהצלחה בעולם הפילנתרופיה. .
מגייסי משאבים ימצאו מאגר של כתבות מעניינות, מאגר של מתנדבים וטיפים חשובים שיעזרו להם במשימותיהם.
מתנדבים מהארץ ומחו"ל ימצאו הזדמנויות לתרום מזמנם וממיומנותם.
אנו בעמותה.נט נתנו את דעתנו לבעיה של דוברי עברית אשר אינם שולטים מספיק באנגלית מקצועית, ואנו מתרגמים לעברית מאמרים עדכניים וחדשות חשובות מעולם הנדבנות.
אנו רואים כמשימתנו לחבר בין אנשים, ארגונים ומשאבים, כדי לקדם את המטרות הלאומיות של מדינת ישראל ולערב את יהדות התפוצות. אנו ארגון עצמאי, ללא קשר לממשלה, אידיאולוגיה פוליטית או דתית. משאלת הלב של כל צוות עמותה.נט היא לפתור בעיות כלכליות, סביבתיות ובמיוחד חברתיות ברוח טובה ומכובדת.
כוונתנו לתת לעמותות כלים מקצועיים, כדי שיתפתחו ויגייסו כספים עבור עצמן. לדעתנו, רק אדם הקשור לארגון עצמו מסוגל לקדם אותו ולייצג את האינטרסים של הארגון כלפי גורמי חוץ.

מי עובד כאן?  פגוש את הצוות.

שירותי עמותה נט ניתנים על ידי צוות יועצים מומחים בנושאים שונים, המגיעים מכל קצוות הפעילות הוולונטרית.

 "פרוספקט" שיווק יצירתי הינו צוות מוביל לשיווק עמותות וארגונים וולונטריים, הפועל בהצלחה רבה מעל לשש שנים. הצוות מתמחה בכתיבת בקשות המוגשות לקרנות בארץ ובחו"ל; בניית תכנית עבודה שנתית לגיוס משאבים, הכוללת הקמת אגודת ידידים והפקת אירועי התרמה; עריכה ועיצוב של חוברות עבודה ועיצוב מוצרי שיווק גרפיים לעמותות.
debbiepaneth@amuta.net

עמית כמיסה -חברת אפריקום מערכות הינה בית תוכנה המתמחה בפיתוח מערכות מותאמות לקוח בצורת ,TailorMade וכן בהקמת אתרי אינטרנט פשוטים ומורכבים כאחד.
www.appricom.com

ורד שריפי הינה בעלת משרד עצמאי לייעוץ מס וחשבונאות. יש לה מעל ל- 15 שנות נסיון, כאשר התמחותה העיקרית הינה הקמת עמותות, וניהול וארגון של הנושאים הפיננסיים שלהן.
sharifiv@bezeqint.net

טאובה חמיטובסקי הינה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ותואר ראשון במשפטים. עיסוקה בניית תכניות עבודה יישומיות, ומתן ייעוץ והדרכה לעמותות בכל הנוגע לגיוס וניהול מערך מתנדבים. בעבר ניהלה גב' חמיטובסקי את המרכז להתנדבות בישראל, ועם לקוחותיה הרבים נמנים, מד"א, אמונה, ארגון מסילה, שרותי בריאות כללית, אחים בוגרים, על"ה - מרכז לסיוע נפשי חברתי ועיריית ירושלים.
jamit@netvision.net.ilדבי פנט
עמית כמיסה
ראובן כמיסה
ורד שריפי
שמואל נהון
אבי שמיר
אילנה שטוסל
יעל פירסט
רחל גלייטמן

בחדשות

פורטל האינטרנט www.amuta.net שמפעיליו מנתניה עלה השבוע לרשת.
מקימי האתר מייעדים אותו לציבור מנהלי ומתנדבי העמותות והארגונים ההתנדבותיים בישראל. הפורטל יספק כלים פיננסיים ל- 30,000 עמותות פעילות.
(מתוך ידיעה שפורסמה בעתון "הארץ")

סיפורי הצלחה
 
ב-17 למרץ 2005 נחנך הכנס הראשון של עמותה.נט. אשר נחל הצלחה גדולה.
מטרת הכנס הראשונית הוגדרה בפשטות, ללמוד כיצד ניתן לשלב אמצעים טכנולוגיים במאמצי גיוס הכספים, ולהבין, בפעם הראשונה מה באמת עומד מאחורי עולם הקרנות הישראלי ומהם הקריטריונים בהם יש לעמוד. אך מעל לכל, לנטוע תקווה בלב המגייסים ומנהלי העמותות כי אכן ניתן לגייס את המשאבים הנחוצים לשם מימוש מטרות העמותה.
בכנס הכרנו ולמדנו שיטות מקצועיות לגיוס כספים מפי דר' אסתר "פיצי" לנדו שאף חיזקה את רוחנו והחדירה בנו אמונה בצדקת דרכנו ובחשיבות עבודתנו.ד"ר לנדאו הדגישה את חשיבות הפיתוח של מאגר תורמים פרטיים שהם מהווים מעל 70% מההכנסה של העמותה. גב' חווה לוין העבירה לנו מקצת מחוויותיה כמגייסת כספית עבור בית הילדים נווה מיכאל במהלך 15 השנים האחרונות.
את עולם הקרנות חשפו בפנינו הגברת רונית עמית, מנהלת קרן גנדיר וכן הגברת אורנה אלשייך, מנהלת קרן גלנקור, בהרצאות מרתקות ובנכונות מופלאה לענות על שאלות המשתתפים.
את חשיבות השימוש בכלים טכנולוגיים העבירו בצורה מעניינת ביותר, הגב' אילת נבון- עורכת ומפיקת עיתון האינטרנט "הזווית השלישית" וכן מר יורם סלע – מנהל המדיה החדשה והתקשורת השיווקית באגודת יד שרה.
מעבר לכלים חדשניים לגיוס כספים וחשיפת עולם הקרנות ניסינו להעביר בכנס נושאים אשר לרוב נותרים מאחור, אך חשיבותם רבה וידועה. מורד שריפי, יועצת מס מזה 15 לעמותות בישראל למדנו כיצד להתנהל במבוך החשבונאות והעברות הכספים במגזר השלישי. מעו"ד ניסן שריפי,יושב ראש וועדת המיסים של לשכת עורכי דין וועד מחוז תל אביב והמרכז למדנו את התנהלות המלכ"רים בנושאי מכירות ורכישות של מקרקעין.
אחרונה חביבה ומעניינת ביותר, הרצתה הגברת טאובה חמיטובסקי, מומחית בתחום פיתוח מערכי מתנדבים וניהולם.

נבנה על ידי אפריקום מערכות תקנון כל הזכויות שמורות לעמותה.נט

בניית אתרים | קידום אתרים | צ'אט לאתר | צ'אט לעסקים